Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Gezginleylek.com web sitesindeki tüm yazılar ve görseller gezginleylek.com tarafından oluşturulmuştur. Gezginleylek.com’a erişen ya da bu siteden faydalanan bütün ziyaretçiler, aşağıdaki kullanım şartlarını baştan kabul etmiş sayılacaklardır.

İçerik Kullanımı

Gezinleylek.com’da yer alan her türlü resim, yazı, yorum, görüntü ve yayınlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası kapsamında korunmaktadır. Önceden yazılı izin alınmadan kısmen veya tamamen, yayın esnasında ve sonrasında bile olsa içeriklerin kullanılması cezai müeyyide uygulanmasını gerektiren suçtur.

Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki şekilde olmak üzere başka platformlarda kullanılabilir.

Yazıların yayınlanması : Bu yazı “Yazı Linki” sayfasından alınmıştır veya Kaynak : “Yazı Linki”

Görsellerin yayınlanması : Bu görsel “Yazı Linki” sayfasından alınmıştır veya Kaynak : “Yazı Linki”

Gezginleylek.com bu şartlara uyulmadan yapılan içerik ve görsel yayınlamaları sonucu 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkını saklı tutar.

Terms of Use

Unless otherwise stated, all the content on gezginleylek.com is created by gezginleylek.com. By accessing this website, you agree to be bound by these Terms of Use that follow and to use the content in accordance with these Terms of Use.

Content Use

All the content on gezginleylek.com are protected by copyright, trademark and other intellectual property laws. Without prior permission, you are not allowed to use any type of content on gezginleylek.com.

The content on gezginleylek.com can be used only for information sharing according to below rules:

Use of written content: This text/article is taken from “Link of the related content” and Resource: “Link of the content”

Use of visuals: This visual is taken from “Link of the related content” and Resource: “Link of the content”

In case of using any content without obeying terms of use, gezginleylek.com has the right to enforce  legal rights against you.